Bluzë T-shirt me jakë rrumbullake njëngjyrëshe gri e çelët e përzier

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 €
Përshkrim
Bluzë T-shirt për gra, model me jakë rrumbullake dhe mëngë të gjata. Bluzë T-shirt prej pambuku elastik njëngjyrësh. Model me masë pas trupit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0052555001S354
Color / Texture: gri e çelët e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  91% Pambuk 5% Viskoze 4% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: gri e çelët e përzier