Bluzë T-shirt me golf me rrudha e me të shkruar rozë e çelët

Zgjidhni masën tuaj
9,99 € 3,99 € -60%
Përshkrim
Bluzë T-shirt për vajza, me stampim ballor të vogël. Model golfi me mëngë të gjata me rrudhje anësore. Model crop.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055783001S120
Color / Texture: rozë e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: rozë e çelët