Bluzë T-shirt me golf e fantazi me lule Var vjollcë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 3,99 € -69%
Përshkrim
Bluzë T-shirt për gra me mëngë të gjata. Fantazi me lule. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0056426001S320
Color / Texture: Var vjollcë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  92% Poliestër 8% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: Var vjollcë