Bluzë T-shirt me dekolte v me dantellë e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 7,99 € -38%
Përshkrim
Bluzë për gra me dantellë. Dekolte v me tiranda të gjera. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063131001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  62% Pambuk 36% Najlon 2% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë