Bluzë T-shirt me dantellë e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 3,99 € -69%
Përshkrim
Bluzë T-shirt për gra me mëngë të shkurtra. Model me dekolte të gjerë e cut out ballorë, në formë pike, shtesa me dantellë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057281001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë