Bluzë T-shirt e thjeshtë me jakë rrumbullake blu e errët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
6,99 € 4,99 € -29%
Përshkrim
Bluzë për gra e thjeshtë me jersey prej pambuku. Model me jakë rrumbullake e mëngë të shkurtra. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0052494001S039
Color / Texture: blu e errët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: blu e errët