Bluzë T-shirt e thjeshtë me jakë rrumbullake njëngjyrëshe kafe

Zgjidhni masën tuaj
6,99 €
The lowest price in the last 30 days 6,99 €
Përshkrim
Bluzë T-shirt për gra, model me jakë rrumbullake dhe mëngë të shkurtra. Copë single jersey njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055459001S095
Color / Texture: kafe
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: kafe