Bluzë T-shirt e stampuar college e bardhë lesh

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
8,99 € 3,99 € -56%
Përshkrim
Bluzë T-shirt për vajza, me stampim ballor college. Model me jakë rrumbullake dhe mëngë të gjata. Bel me llastik. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055661001S024
Color / Texture: e bardhë lesh
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë lesh