Bluzë T-shirt e gjerë me jakë rrumbullake fushia

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
6,99 € 3,99 € -43%
Përshkrim
Bluzë për gra me jersey të butë prej pambuku. Mëngë të shkurtra e jakë rrumbullake. Model me masë të rehatshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0052490001S062
Color / Texture: fushia
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: fushia