Bluzë T-shirt crop me supe të zbuluara qielli

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
5,99 € 3,99 € -33%
Përshkrim
Bluzë për gra me jersey të butë pambuku, me supe të zbuluara e frill në fund. Model crop me masë pas trupit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0054254001S049
Color / Texture: qielli
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: qielli