Bluzë me lule e llastiqe Var e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 5,99 € -63%
Përshkrim
Bluzë me fantazi lulesh, për gra. Llastikë në bel. Dekolte V me fiongo përpara.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059201001S257
Color / Texture: Var e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: Var e zezë