Bluzë me jakë rrumbullake lurex qielli

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 14,99 € -6%
The lowest price in the last 30 days 15,99 €
Përshkrim
Bluzë për gra, model me jakë rrumbullake me mëngë të gjata. Copë lurex. E përmbaruar me shirita.
Detajet e produktit
SKU: SAB0047074001S049
Color / Texture: qielli
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  85% Akrilik 15% Fibra metalike

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: qielli