Bluz T-shirt crop me grafit e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 9,99 € -38%
Përshkrim
Bluzë T-shirt për gra, model me jakë rrumbullake dhe mëngë të gjata. Copë e hollë tute. Stampim grafiti ballor dhe te mëngët. Model crop. Modelja është e gjatë 1.80 m dhe mban madhësinë S.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055880001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë optike