Biker me imitim lëkure e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
45,99 € 12,99 € -72%
Përshkrim
Xhup për djem, model biker me copë efekt lëkure. Xhepa ballorë me mbyllje zinxhiri. Mbyllje ballore me zinxhir metalik. Përmbaruar me copë elastike.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057787001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Bazë:94% Poliestër 5% Pambuk 1% Viskoze Veshje:100% Poliuretan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë