Bermuda me grisje bezhë e çelët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 12,99 € -57%
Përshkrim
Pantallona për burra, model bermuda me çarje. Mbyllje me zinxhir e komçë, 5 xhepa të thjeshtë. Palë në fund, copë setë prej pambuku njëngjyrësh. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064738001S019
Color / Texture: bezhë e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: bezhë e çelët