Basic tracksuit bottoms in a heavy fabric blu marin

Zgjidhni masën tuaj
19,99 €
The lowest price in the last 30 days 19,99 €
Përshkrim
Men's tracksuit bottoms with drawstring waist and side pockets. Single-colour fabric. Made of heavy fabric. Regular fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0051301001S036
Color / Texture: blu marin
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  50% Pambuk 50% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: blu marin