Basic single-colour full-length leggings gri mesatare e përzier

Zgjidhni masën tuaj
6,99 €
The lowest price in the last 30 days 6,99 €
Përshkrim
Girl's full-length leggings in single-colour stretch jersey.
Detajet e produktit
SKU: SAB0050358001S358
Color / Texture: gri mesatare e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  80% Pambuk 14% Viskoze 6% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: gri mesatare e përzier