Basic lightweight tracksuit bottoms tytë pushke

Zgjidhni masën tuaj
19,99 €
The lowest price in the last 30 days 19,99 €
Përshkrim
Men's tracksuit bottoms in a lightweight, single-colour stretch fabric. Drawstring waist. Regular fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0050365001S047
Color / Texture: tytë pushke
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: tytë pushke