2-pack Spider-Man socks e kuqe

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
9,99 €
Përshkrim
Pack of 2 pairs of boys' socks with Spider-Man print.
Detajet e produktit
SKU: SAC0012978001S130
Color / Texture: e kuqe
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  68% Pambuk 30% Poliestër 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e kuqe