Xhinse të errta elastikë blu denim e errët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 €
The lowest price in the last 30 days 29,99 €
Përshkrim
Pantallona për burra me xhins të errët elastik model me 5 xhepa model i rregullt
Detajet e produktit
SKU: SAB0057959001S351
Color / Texture: blu denim e errët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  99% Pambuk 1% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: blu denim e errët