X

Tuta vrapi kamuflazhi Var gri e çelët e përzier

12,99 € 9,99 € -23%
SKU: SAB0048539001S376
Tuta vrapi për fëmijë me copë të lehtë me dizenjo ushtarake dhe lidhëse në mes.

Ngjyra të tjera

Ngjyra: Var gri e çelët e përzier
Composition:
95% Pambuk 5% Viskoze
Larje::
g
Larje normale, maks. 30° C
Pastrim kimik::
K
Mos e lani në pastrim kimik
Zbardhim::
H
Mos përdorni zbardhues
Tharje::
U
Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
Hekurosje::
D
Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Zgjidhni masën tuaj
Jashtë stokut