Top pas trupit me thurje gri e çelët e përzier

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
5,99 € 2,99 € -50%
Përshkrim
Top pas trupit për gra me thurje e tiranda të gjera. Gjatësi normale.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057256001S354
Color / Texture: gri e çelët e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  95% Pambuk 5% Viskoze

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: gri e çelët e përzier