Top njëngjyrëshe me tyl e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
9,99 €
Përshkrim
Top njëngjyrësh për vajza. Model me tiranda të gjata me tyl. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064903001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  95% Pambuk 5% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë