T-shirt e stampuar me futboll e kuqe

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 5,99 € -25%
Original price 12,99 € -54%
Përshkrim
Bluzë për gra, prej pambuku me stampim futbolli. Model me jakë e dekolte V me mëngë të shkurtra. Veshje crop
Detajet e produktit
SKU: SAB0067794001S130
Color / Texture: e kuqe
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e kuqe