Streçe të gjata pa tegela koral

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
9,99 € 7,99 € -20%
Përshkrim
Streçe të shkurtra pa tegela, për gra. Njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064287001S055
Color / Texture: koral
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  97% Poliamid 3% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: koral