Rroba banjo bikini me fantazi shalli Var rosa fluo chiaro

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 12,99 € -19%
Përshkrim
Rroba banjo me dy pjesë, për vajza, me pjesën e sipërme model trekëndëshi dhe mbathje me rrudha
Detajet e produktit
SKU: SAC0013893001SC98
Color / Texture: Var rosa fluo chiaro
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:84% Poliestër 16% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: Var rosa fluo chiaro