Pantallona të shkurtra të lehta me ushkurë jeshile ushtarake

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 4,99 € -38%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra për vajza me copë të hollë njëngjyrëshe, model me ushkurë në bel e xhepa anësorë
Detajet e produktit
SKU: SAB0065019001S335
Color / Texture: jeshile ushtarake
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: jeshile ushtarake