Pantallona të shkurtra prej letre në xhins TRNPOPLAB blu denim mesatare

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 €
Përshkrim
Pantallona të shkurtra xhins me paper bag për femra. Ky artikull është pjesë e projektit TRNPOPLAB i lindur nga bashkëpunimi me NABA Milan. Studentët e dizajnit të modës kanë krijuar koleksione të frymëzuara nga tendencat më të bukura të momentit. Dhe tani ata do të shohin krijimet e tyre të marrin jetë dhe të mbërrijnë direkt në duart tuaja!
Detajet e produktit
SKU: SAB0063948001S352
Color / Texture: blu denim mesatare
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: blu denim mesatare