Pantallona të shkurtra "Ekipi i futbollit". rozë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 €
Përshkrim
Pantallona të shkurtra sportive për vajza me ushkurë dhe bordurë me kontrast. Stampim "skuadra e futbollit".
Detajet e produktit
SKU: SAB0067816001S119
Color / Texture: rozë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: rozë