Pantallona të shkurtra chino prej liri bezhë e çelët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 12,99 € -35%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra për burra me copë liri. Model chino me ushkurë në bel e xhepa anësorë. Njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064739001S019
Color / Texture: bezhë e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  52% Lino 48% Viskoze

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: bezhë e çelët