X

Pantallona njëngjyrëshe blu e errët e përzier

9,99 €
SKU: SAB0049895001S545
Pantallona palestre për gra me copë të lehtë njëngjyrëshe me rrip në mes dhe mansheta.

Ngjyra të tjera

Ngjyra: blu e errët e përzier
Composition:
60% Pambuk 40% Poliestër
Larje::
g
Larje normale, maks. 30° C
Pastrim kimik::
K
Mos e lani në pastrim kimik
Zbardhim::
H
Mos përdorni zbardhues
Tharje::
U
Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
Hekurosje::
D
Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Zgjidhni masën tuaj
Jashtë stokut