X

Pantallona njëngjyrëshe e bardhë optike

9,99 €
SKU: SAB0049895001S347
Pantallona palestre për gra me copë të lehtë njëngjyrëshe me rrip në mes dhe mansheta.

Ngjyra të tjera

Ngjyra: e bardhë optike
Composition:
100% Pambuk
Larje::
g
Larje normale, maks. 30° C
Pastrim kimik::
K
Mos e lani në pastrim kimik
Zbardhim::
H
Mos përdorni zbardhues
Tharje::
U
Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
Hekurosje::
D
Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Zgjidhni masën tuaj
Jashtë stokut