Pako me tre llastiqe për flokët Var rozë salmon

Zgjidhni masën tuaj
7,99 €
The lowest price in the last 30 days 7,99 €
Përshkrim
Paketë me tre llastiqe për flokët.
Detajet e produktit
SKU: SAC0011052001S280
Color / Texture: Var rozë salmon
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: Var rozë salmon