X

Kulota me fantazi zemrash me llastik Var qielli

3,99 €
SKU: SAC0010351001S199
Kulota për vajza prej pambuku me llastik me kontrast dhe stampim me fantazi zemrash.

Ngjyra të tjera

Ngjyra: Var qielli
Composition:
95% Pambuk 5% Elastan
Larje::
c
Larje me dorë
Pastrim kimik::
K
Mos e lani në pastrim kimik
Zbardhim::
H
Mos përdorni zbardhues
Tharje::
U
Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
Hekurosje::
C
Mos e hekurosni
Zgjidhni masën tuaj
Jashtë stokut