Komplet pizhamesh me T-shirt e pantallona të shkurtra me stampim Pokemon® gri e çelët e përzier

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 €
Përshkrim
Pizhame për fëmijë me T-shirt dhe pantallona të shkurtra bermuda me stampa Pokemon®. Bluzë me mëngë të shkurtra, jakë rrumbullake, stampim lulesh, pantallona të shkurtra të strampuara gjithandej. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013626001S354
Color / Texture: gri e çelët e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Fund:95% Pambuk 5% Viskoze Pjesa superiore:95% Pambuk 5% Viskoze

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: gri e çelët e përzier