Këmishë liri i përzier me fantazi Var blu denim e çelët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 15,99 € -47%
Përshkrim
Këmishë për meshkuj prej liri dhe pëlhure pambuku me model tropikal në ngjyra të buta, model me mëngë të tërhequra.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064752001S373
Color / Texture: Var blu denim e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  70% Pambuk 30% Lino

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: Var blu denim e çelët