X

Fustan me kapuç e detaje kafshësh e zezë

SKU: SAB0051123001S105
Fustan për vajza, model tute. Kapuç e mëngë të gjata. Detaj shkrim ballor dhe kapuç. Shirita me kafshë. Comfort fit.

Ngjyra të tjera

Ngjyra: e zezë
Composition:
70% Poliestër 30% Pambuk
Larje::
g
Larje normale, maks. 30° C
Pastrim kimik::
K
Mos e lani në pastrim kimik
Zbardhim::
H
Mos përdorni zbardhues
Tharje::
U
Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
Hekurosje::
D
Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Zgjidhni masën tuaj
Jashtë stokut