Fustan me flutura me tyl rozë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 9,99 € -23%
Përshkrim
Fustan i shkurtër për vajza me flutura tyli. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063284001S119
Color / Texture: rozë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Bazë:96% Poliestër 4% Elastan Jashtë:100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: rozë