Boxer plazhi me stampim Minecraft® Var jeshile sport

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 12,99 € -19%
Përshkrim
Rroba banje për djem me stampim Minecraft® dhe me ushkurë në bel.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013877001S452
Color / Texture: Var jeshile sport
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: Var jeshile sport