Bluzë tute e gjerë me kapuç e stampim Pantone™ e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 €
Përshkrim
Bluzë tute e gjerë për gra, model i mbyllur me kapuç. Copë e hollë. Stampim Pantone™. Ky artikull është pjesë e një bashkëpunimi POP, i lindur midis PANTONE™, ikonës dhe referencës në botën e ngjyrave dhe Terranova. Një seri produktesh super shumëngjyrëshe, të dizajnuara së bashku për t'i dhënë një buzëqeshje, një moment lumturie dhe pozitiviteti kujtdo që na takon.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064525001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  70% Pambuk 30% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë