X

Bluzë T-shirt me stampë kafshësh dhe e shkruar e bardhë lesh

7,99 € 2,99 € -63%
SKU: SAB0051159001S024
Bluzë T-shirt për vajza me copë pambuku me stampë në pjesën e përparme. Model me jakë rrumbullake dhe mëngë të gjata.

Ngjyra të tjera

Ngjyra: e bardhë lesh
Composition:
100% Pambuk
Larje::
c
Larje me dorë
Pastrim kimik::
K
Mos e lani në pastrim kimik
Zbardhim::
H
Mos përdorni zbardhues
Tharje::
U
Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
Hekurosje::
D
Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Zgjidhni masën tuaj
Jashtë stokut