X

Bluzë T-shirt e thjeshtë vanisè bordo vanisë

6,99 € 3,99 € -43%
SKU: SAB0046275001S788
Bluzë për burra, model i thjeshtë me jakë rrumbullake, mëngë të shkurtra dhe xhep. Copë njëngjyrëshe vanisé.

Ngjyra të tjera

Ngjyra: bordo vanisë
Composition:
90% Pambuk 10% Poliestër
Larje::
g
Larje normale, maks. 30° C
Pastrim kimik::
K
Mos e lani në pastrim kimik
Zbardhim::
H
Mos përdorni zbardhues
Tharje::
U
Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
Hekurosje::
D
Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Zgjidhni masën tuaj
Jashtë stokut