Bluzë T-shirt e gjerë e shkruar para e mbrapa blu e errët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
9,99 €
Përshkrim
Bluzë për gra, prej jersey pambuku me shkrim të vogël ballor dhe të përsëritur nga prapa. Model me jakë rrumbullake me mëngë të shkurtra. Masë e lirshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0067966001S039
Color / Texture: blu e errët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: blu e errët