Bluzë T-shirt crop e gjerë e stampuar race e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 5,99 € -54%
Përshkrim
Bluzë e gjerë për gra, prej pambuku me stampim stili race. Model me dekolte në formë V dhe mëngë të shkurtra. Model crop.
Detajet e produktit
SKU: SAB0067753001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë