X

Bluzë njëngjyrëshe me zbukurime e verdhë e çelët

4,99 € 3,99 € -20%
SKU: SAB0048501001S069
Bluzë pambuku njëngjyrëshe për vajza me mëngë të shkurtra dhe jakë rrumbullake.

Ngjyra të tjera

Ngjyra: e verdhë e çelët
Composition:
100% Pambuk
Larje::
g
Larje normale, maks. 30° C
Pastrim kimik::
K
Mos e lani në pastrim kimik
Zbardhim::
H
Mos përdorni zbardhues
Tharje::
U
Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
Hekurosje::
D
Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Zgjidhni masën tuaj
Jashtë stokut