Bluzë me të shkruar argëtuese të qëndisur letër sheqeri

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
9,99 €
Përshkrim
Bluzë për gra, prej pambuku elastik me shkrim simpatik të qendisur. E përkryer për pamjet e përditshme. Model me jakë rrumbullake e mëngë të shkurtra. Model me masë pas trupit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0067967001S048
Color / Texture: letër sheqeri
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: letër sheqeri