X

Bluzë e thjeshtë dhe e gjerë me jakë V e kuqe

6,99 €
SKU: SAB0048804001S130
Bluzë e gjerë për gra prej pambuku të thjeshtë me jakë V dhe mëngë të shkurtra.

Ngjyra të tjera

Ngjyra: e kuqe
Composition:
100% Pambuk
Larje::
g
Larje normale, maks. 30° C
Pastrim kimik::
K
Mos e lani në pastrim kimik
Zbardhim::
H
Mos përdorni zbardhues
Tharje::
U
Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
Hekurosje::
D
Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Zgjidhni masën tuaj
Jashtë stokut